Blackboard Consulting

Uporządkujesz zasady, cele i sposób pracy zespołu.

Zarządzanie zespołem przestanie być frustrujące i przeniesie więcej satysfakcji.

ukryj pokaż
MENTORING DAY 1:1
6 spotkań (x2h) mentoringowych podczas którego określimy twoje potrzeby i cele, zaplanujemy twój rozwój i zaczniesz swoją zmianę. Do dyspozycji będziesz miał. cała moją wiedzę i doświadczenie z zarządzania, rozwoju własnego i budowania zespołu.
ukryj pokaż
MENTORING PREMIUM 1:1
10 spotkań (x2h) mentoringowych podczas którego określimy twoje potrzeby i cele, zaplanujemy twój rozwój i zaczniesz swoją zmianę. Do dyspozycji będziesz miał. cała moją wiedzę i doświadczenie z zarządzania, rozwoju własnego i budowania zespołu.
ukryj pokaż
COACHING DAY 1:1
6 spotkań (x2h), na których zajmiemy się krok po kroku konkretnymi problemami, które cię frustrują i nie pozwalają ruszyć do przodu.
ukryj pokaż
COACHING PREMIUM 1:1
10 spotkań (x2h), na których zajmiemy się krok po kroku konkretnymi problemami, które cię frustrują i nie pozwalają ruszyć do przodu.

Masz do dyspozycji całą moją wiedzę oraz doświadczenie z zakresu zarządzania i budowanie zespołów, rozwoju osobistego, rozwoju biznesu oraz relacji z klientami.

Skorzystasz z 30 lat doświadczenia w budowaniu i rozwijaniu zespołów, dzięki któremu powstały znane marki i brandy oraz rozpoznawalny customer experience.

Blackboard Consulting

Jak wygląda mentoring lub coaching?

Spotykamy się regularnie, ty praktykujesz tematy którymi się zajmujemy a ja pilnuję twoich postępów. W twoim tempie i w tematach, które są dla ciebie kluczowe, abyś mógł/mogła ruszyć z miejsca.

Umów spotkanie

Porozmawiamy o Twoich potrzebach i zobaczymy, może będzie nam po drodze.

Bezpłatna konsultacja