Blackboard Consulting

Mentoring to najlepsza inwestycja w siebie.

Biznes przestanie być frustrujący i przeniesie więcej satysfakcji.

ukryj pokaż
MENTORING DAY 1:1
Jeden dzień warsztatowy podczas którego określimy potrzeby, zaplanujemy twój rozwój i zaczniesz swoją zmianę. Do dyspozycji będziesz miał. cała moją wiedzę i doświadczenie z zarządzania, rozwoju własnego i budowania zespołu.
ukryj pokaż
MENTORING PREMIUM 1:1
Minimum 2 miesięczna praca nad twoim rozwojem. Cotygodniowe spotkania, zadania, ćwiczenia i praca nad bieżącymi tematami w twoim biznesie.
ukryj pokaż
COACHING DAY 1:1
Jeden dzień rozwojowy, na których zajmiemy się krok po kroku konkretnymi problemami, które cię frustrują i nie pozwalają ruszyć do przodu. Dzień podzielimy na kilka spotkań.
ukryj pokaż
COACHING PREMIUM 1:1
Minimum 2 miesięczna praca nad twoim rozwojem. Regularne spotkania na których zajmiemy się krok po kroku konkretnymi problemami, które cię frustrują i nie pozwalają ruszyć do przodu.

Masz do dyspozycji całą moją wiedzę oraz doświadczenie z zakresu zarządzania i budowanie zespołów, rozwoju osobistego, rozwoju biznesu oraz relacji z klientami.

Skorzystasz z 30 lat doświadczenia w budowaniu i rozwijaniu zespołów, dzięki któremu powstały znane marki i brandy oraz rozpoznawalny customer experience.

Blackboard Consulting

Jak wygląda mentoring lub coaching?

Spotykamy się regularnie, ty praktykujesz tematy którymi się zajmujemy a ja pilnuję twoich postępów. W twoim tempie i w tematach, które są dla ciebie kluczowe, abyś mógł/mogła ruszyć z miejsca.

Umów spotkanie

Porozmawiamy o Twoich potrzebach i zobaczymy, może będzie nam po drodze.

Bezpłatna konsultacja